Radiator Baie 74/40 285W
Radiator Baie 74/40 285W
Radiator de baie 74/40 cm, cu design compact și eficiență ridicată la încălzire, ideal pentru uscarea prosoapelor și încălzirea eficientă a spațiului sanitar.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material oțel, dimensiuni 740x400 mm.
Specificații tehnice
| Material | Oțel |
| Înălțime | 740 mm |
| Lungime | 400 mm |
| Formă tub de radiație | Rotund |
| Instalare | Vertical |
| Tub radiant | Orizontal |
| Design radiator | Drept |
| Emisie de căldură conform EN 442 20 °C - 55/45 | 148 W |
| Emisie de căldură conform EN 442 20 °C - 75/65 | 285 W |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Culoare | Alb |
Nu au fost găsite recenzii
