Heimeier E-Z Robinet Bitubular Termo Coltar 1/2"
Heimeier E-Z Robinet Bitubular Termo Coltar 1/2"
Supapa EZ din metal nichelat rezistent la coroziune cu tub de imersie pentru radiatoare cu conexiune inferioara intr-un singur punct.
Caracteristici principale: material bronz, racord 1/2".
Specificații tehnice
| Material | Bronz |
| Dimensiune racord radiator | 1/2 inch (15) |
| Dimensiune racord țeavă | 3/4 inci Euro conus |
| Direcție racord, țevi | Spre perete |
| Potrivit pentru sistemul cu două țevi | Da |
| Protecție suprafață | Placat cu nichel |
| Blocabil | Da |
| Reglabil | Da |
| Lungime montată | 104.5 mm |
| Valoarea Kvs | 1.42 |
| Distanță față de centru, alimentare/retur | 50 mm |
| Lungime conexiune piesă coadă | 29 mm |
| Lungime de lucru a piesei coadă | 13 mm |
| Lungime de lucru a conexiunii de la robinet | 59 mm |
| Lungimea de lucru a conexiunii de alimentare și de retur | 50 mm |
Nu au fost găsite recenzii
