Faral Element Radiator Aluminiu Longo 1800/2
Faral Element Radiator Aluminiu Longo 1800/2
Elementii LONGO sunt realizati prin procesul tehnologic de extrudare al aluminiului, iar atasarea capetelor se face printr-o tehnologie moderna si inovatoare ce a fost testata si aplicata cu succes si in aeronautica si industria automobilelor, si anume eliminarea sudurii din procesul de fabricatie si realizarea radiatoarelor prin presare si lipire cu ajutorul unor rasini speciale.
Mentiune: Pretul este afisat pe element.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, dimensiuni 1842x160 mm.
Specificații tehnice
| Număr elemente | 2 |
| Înălțime | 1842 mm |
| Lungime | 160 mm |
| Adâncime | 80 mm |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Conținut de apă | 1.36 l |
| Culoare | Alb |
| Metodă de montare | Perete (running out) |
| Număr racorduri standard | 4 |
Nu au fost găsite recenzii
