Wilo Pompa Varios Pico-Stg 15/1-8 130
Wilo Pompa Varios Pico-Stg 15/1-8 130
Wilo-Varios PICO este solutia universala pentru schimbare in domeniul incalzire, climatizare si racire pentru cladirile rezidentiale. Aceasta face posibil modul de control standard si extern , cu ajutorul noii functii de sincronizare, setarile pompei.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material fontă.
Specificații tehnice
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Tensiune nominală | 230.0 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 75.0 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.23 |
| Lungime constructivă | 130 mm |
| Grad de protecție (IP) | IPX4D |
Nu au fost găsite recenzii
