Wilo Pompa Stratos Maxo-D 65/0,5-12 PN6/10
Wilo Pompa Stratos Maxo-D 65/0,5-12 PN6/10
Pompa inteligenta premium Smart Wilo-Stratos MAXO-D Pompa cu doua rotoare electrice imersate, inline, de inalta eficienta, cu motor EC si adaptare electronica a puterii. Utilizabil pentru apa de incalzire, apa rece si amestecuri apa/glicol.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material fontă, racord Flanșă, diametru DN 65 mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă | Fontă |
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Diametru nominal | DN 65 |
| Racord | Flanșă |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 10 |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 10 |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Tensiune nominală | 230.0 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 970.0 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.17 |
| Dimensiune racord carcasă pompă | DN 65 |
| Clasă de eficiență energetică | A |
Nu au fost găsite recenzii
