Wilo Pompa Star-Z Nova T
Wilo Pompa Star-Z Nova T
Aceasta pompa de circulatie este adecvata numai pentru apa potabila.
Pompa de circulatie pentru apa calda menajera Wilo-Star-Z NOVA T (versiune de pompa cu rotor umed) pentru casa unifamiliala.
Pompa pentru montaj pe conducta, motor sincron rezistent la curenti de blocare cu cuplu de pornire ridicat.
Pompa complet echipata cu robinet de inchidere cu bila si clapeta de retinere cu filet G1, ceas programator integrat, controlul temperaturii si functionare de rutina pentru recunoasterea si sustinerea regimului de dezinfectie termica la un cazan.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material alamă, racord Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1), diametru 1/2 inch (15) mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă | Alamă |
| Material carcasă pompă | Alamă |
| Diametru nominal | 1/2 inch (15) |
| Racord | Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1) |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 10 |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 10 |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Tensiune nominală | 230.0 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 7.0 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0 |
| Dimensiune racord carcasă pompă | 1 inch |
| Clasă de eficiență energetică | A |
Nu au fost găsite recenzii
