Wilo Pompa Star-Z 20/4-3
Wilo Pompa Star-Z 20/4-3
Sisteme de recirculare a apei potabile industrie si instalatii pentru cladiri. Aceasta pompa de circulatie se foloseste numai pentru apa potabila.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material bronz, racord Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1), diametru 3/4 inch (20) mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă | Bronz |
| Material carcasă pompă | Bronz |
| Debitul nominal | 1.8 m³/h |
| Inaltime de refulare la debit nominal | 20.0 kPa |
| Diametru nominal | 3/4 inch (20) |
| Racord | Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1) |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 10 |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 10 |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Tensiune nominală | 230.0 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 0.07 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0 |
Nu au fost găsite recenzii
