Wilo Pompa Atmos Maxo 1.0 30/1-8
Wilo Pompa Atmos Maxo 1.0 30/1-8
- Mod de control Δp-v (presiune diferențială variabilă) - 9 trepte
- Mod de control Δp-c (presiune diferențială constantă) - 9 trepte
- Mod de control n-const (turație constantă) - 9 trepte
- Funcție manuală de dezaerisire
- Funcție automată de deblocare
- Blocare tastatură pentru protecție la intervenții accidentale
- Protecție motor integrată
- LED pentru afișarea stării de funcționare
- Fluid pompat: apă (100%)
- Temperatură fluid: -20°C … +110°C
- Temperatură ambiantă: -20°C … +70°C
- Înălțime minimă de intrare la 50°C: 3 m
- Înălțime minimă de intrare la 95°C: 10 m
- Înălțime minimă de intrare la 110°C: 16 m
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material fontă.
Specificații tehnice
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Tensiune nominală | 230.0 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.2 |
| Lungime constructivă | 180 mm |
| Grad de protecție (IP) | IPX4D |
Nu au fost găsite recenzii
