Grundfos Pompa Upa 15-90
Grundfos Pompa Upa 15-90
Pompa pentru ridicarea presiuni in case apartamente unde presiunea de la retea este prea mica, pentru apa calda si apa rece.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material fontă.
Specificații tehnice
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Tensiune nominală | 230.0 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.2 |
| Lungime constructivă | 160 mm |
| Grad de protecție (IP) | IPX2D |
Nu au fost găsite recenzii
