Grundfos Pompa Magna3 40-80 F 220 PN6/10
Grundfos Pompa Magna3 40-80 F 220 PN6/10
Pompa de circulatie Grundfos MAGNA3 este alegerea premium atunci cand controlul si monitorizarea sistemului sunt esentiale. MAGNA3 accepta fieldbus prin module CIM optionale si are un afisaj TFT pentru configurarea intuitiva a caracteristicilor inteligente. MAGNA3 se potriveste cu siguranta aplicatiei dvs., fie pentru incalzire, fie pentru racire.
Caracteristici principale: material fontă, racord Flanșă, diametru DN 40 mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Material carcasă | Fontă |
| Debitul nominal | 10.6 m³/h |
| Inaltime de refulare la debit nominal | 52.94 kPa |
| Diametru nominal | DN 40 |
| Racord | Flanșă |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 10 |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 10 |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 267.0 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.19 |
| Dimensiune racord carcasă pompă | DN 40 |
| Clasă de eficiență energetică | A |
| Lungime constructivă | 220 mm |
Nu au fost găsite recenzii
