Grundfos Pompa Magna1 40-100 F220 PN6/10
Grundfos Pompa Magna1 40-100 F220 PN6/10
Pompa de circulatie MAGNA1 este ideala pentru nevoile de performanta de baza in aplicatii de incalzire si racire. Pompa ofera controlul si monitorizarea de baza a sistemului si poate comunica printr-un releu digital de eroare si pornire / oprire digitala.
Caracteristici principale: material fontă, racord Flanșă, diametru DN 40 mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Material carcasă | Fontă |
| Debitul nominal | 12.78 m³/h |
| Inaltime de refulare la debit nominal | 61.77 kPa |
| Diametru nominal | DN 40 |
| Racord | Flanșă |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 10 |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 10 |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 370.0 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.2 |
| Dimensiune racord carcasă pompă | DN 40 |
| Lungime constructivă | 220 mm |
| Grad de protecție (IP) | IPX4 |
Nu au fost găsite recenzii
