Grundfos Pompa Magna1 32-40 180 PN10
Grundfos Pompa Magna1 32-40 180 PN10
Pompa de circulatie Grundfos MAGNA1 este ideala pentru nevoile de performanta de baza in aplicatii de incalzire si racire.
Pompa ofera control si monitorizare de baza a sistemului si poate comunica printr-un releu de defectiune si pornire / oprire digitala.
Caracteristici principale: material fontă, racord Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1), diametru DN 32 mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă | Fontă |
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Debitul nominal | 4.28 m³/h |
| Inaltime de refulare la debit nominal | 33.04 kPa |
| Diametru nominal | DN 32 |
| Racord | Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1) |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 10 |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 10 |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 73.0 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.2 |
| Dimensiune racord carcasă pompă | 2 inci |
| Lungime constructivă | 180 mm |
| Grad de protecție (IP) | IPX4 |
Nu au fost găsite recenzii
