Grundfos Pompa Magna1 25-40 N 180 PN10
Grundfos Pompa Magna1 25-40 N 180 PN10
Pompa de circulatie Grundfos MAGNA1 N este varianta din otel inoxidabil a pompei MAGNA1 pentru aplicatii in care lichidul necesita acest lucru, de exemplu in aplicatii cu apa calda menajera.
Pompa ofera control si monitorizare de baza a sistemului si poate comunica printr-un releu de defectiune si pornire / oprire digitala.
Caracteristici principale: material oțel inoxidabil, racord Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1), diametru DN 25 mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă | Oțel inoxidabil |
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Debitul nominal | 3.79 m³/h |
| Inaltime de refulare la debit nominal | 27.75 kPa |
| Diametru nominal | DN 25 |
| Racord | Filet exterior cilindric BSPP-G (ISO 228-1) |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 10 |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 10 |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 56.0 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.2 |
| Dimensiune racord carcasă pompă | 1 1/2 inci |
| Lungime constructivă | 180 mm |
| Grad de protecție (IP) | IPX4 |
Nu au fost găsite recenzii
