Grundfos Pompa Condens Conlift1 LS
Grundfos Pompa Condens Conlift1 LS
- centrale termice
- sisteme de aer condiționat
- sisteme de răcire și refrigerare
- dezumidificatoare
- evaporatoare
Caracteristici principale: dimensiuni 183x258 mm.
Specificații tehnice
| Racord electric | Cablu |
| Lungime cablu | 1.7 m |
| Înălțime statică max. | 5.7 m |
| Volum rezervor | 2.65 l |
| Debitul max. de refulare | 588.0 l/h |
| Înălțime max. de aspirație | 5.0 m |
| Cu furtun de refulare | Da |
| Lățime | 258 mm |
| Înălțime | 183 mm |
| Adâncime | 165 mm |
| Emisie de zgomot | 47.0 dB(A) |
| Alarmă acustică | Da |
| Grad de protecție (IP) | IP20 |
Nu au fost găsite recenzii
