Grundfos Pompa Alpha1 25-40 180 220-240V 9H AB0
Grundfos Pompa Alpha1 25-40 180 220-240V 9H AB0
- Funcția automată de aerisire și protecția la mersul în gol garantează o funcționare silențioasă și de durată.
- Pornirea lină reduce riscul blocajelor cauzate de murdărie, magnetită sau calcar.
- În cazuri rare de blocaj, motorul acționează automat cu cuplul maxim, asigurând repornirea chiar și în condiții dificile.
- Arborele și rulmenții ceramici asigură uzură minimă, durată de viață extinsă și un sistem fără vibrații sau zgomote.
- Afișajul cu simboluri intuitive permite identificarea rapidă a eventualelor defecțiuni.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material fontă.
Specificații tehnice
| Material carcasă pompă | Fontă |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Tensiune nominală | 240.0 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0.2 |
| Lungime constructivă | 180 mm |
| Grad de protecție (IP) | IP44 |
Nu au fost găsite recenzii
