Ferro Pompa de Circulatie 25-40 130
Ferro Pompa de Circulatie 25-40 130
Pompele de circulatie FERRO indeplinesc toate exigentele de constructive si functionare, dovedindu-si de-a lungul timpului fiabilitatea. Prin utilizarea pompelor de circulatie FERRO de clasa “A” reduceti consumul de energie cu pana la 80%.
Caracteristici principale: material aluminiu, diametru 1 1/2 inci (40) mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă pompă | Aluminiu |
| Material carcasă | Fontă |
| Diametru nominal | 1 1/2 inci (40) |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 10 |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 10 |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Tensiune nominală | 230.0 V |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 0.04 kW |
| Indice de eficiență energetică (EEI) | 0 |
| Lungime constructivă | 130 mm |
| Grad de protecție (IP) | IP44 |
Nu au fost găsite recenzii
