Uponor U Smart S Distribuitor Inox 1" Debitmetre- Iesiri 3/4" Eurocon 10 Cai
Uponor U Smart S Distribuitor Inox 1" Debitmetre- Iesiri 3/4" Eurocon 10 Cai
Distribuitor/colector compact fabricat din otel inoxidabil cu debitmetre si ventile incorporate. Racordarea este posibila pe dreapta sau stanga. Debitmetre pe distribuitoare si ventile cu posibilitate de inchidere manual sau automata cu ajutorul actuatoarelor de 24 V sau 230 V.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, material oțel inoxidabil, racord 3/4", dimensiuni 200x610 mm.
Specificații tehnice
| Material | Oțel inoxidabil |
| Diametru nominal încălzire centrală | 1 inch |
| Poziție conexiune primară | Stânga/dreapta |
| Diametru nominal racord primar | 3/4 inch (20) |
| Număr grupuri de încălzire prin pardoseală | 10 |
| Racord, grupuri de încălzire prin pardoseală | Eurocon |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Cu suport de fixare pe perete | Da |
| Lățime | 610 mm |
| Înălțime | 200 mm |
Nu au fost găsite recenzii
