Uponor Placa cu Nuturi Tecto 14-17 30 MM - 8.96MP
Uponor Placa cu Nuturi Tecto 14-17 30 MM - 8.96MP
Placa cu nuturi Uponor Tecto este destinata sistemelor de racire sau incalzire prin pardoseala la cladire rezidentiale sau non-rezidentiale.
Placile pot fi instalate sub stratul de sapa si pe langa izolatia termica asigura si o buna izolatie fonica.
Caracteristici principale: diametru 30 mm.
Specificații tehnice
| Panou cu cleme | Da |
| Placă Tacker | Nu |
| Cu folie | Nu |
| Grosime izolație | 30 mm |
| Grosime, inclusiv știfturi | 52 mm |
| Lățime | 850 mm |
| Lungime | 1450 mm |
| Potrivit pentru diametrul țevii | {Min=14.0, Max=17.0} mm |
Nu au fost găsite recenzii
