Uponor Grup Pompare si Amestec Fluvia
Uponor Grup Pompare si Amestec Fluvia
Incalzire in pardoseala
- Uponor Fluvia E grup de pompare fara automatizare si servomotor MPG-10-B-W -1078307
-Pentru conectarea directa la distribuitoarele de incalzire prin pardoseala montate pe exterior sau in cutii de distribuitor
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material alamă, dimensiuni 50x30 mm.
Specificații tehnice
| Material | Alamă |
| Diametru nominal încălzire centrală | 3/4 inch (20) |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Cu pompă de circulație | Da |
| Cu termometru | Da |
| Cu suport de fixare pe perete | Da |
| Lățime | 30 mm |
| Înălțime | 50 mm |
Nu au fost găsite recenzii
