Uponor Fluvia T Grup Pompare/amestec cu Injectie Push-23-B-W
Uponor Fluvia T Grup Pompare/amestec cu Injectie Push-23-B-W
Uponor Fluvia T grup de pompare injectie Push-23-B
Pentru conectare directa la distribuitorul de incalzire prin pardoseala.
Poate asigura reducerea temperaturii si circulatia agentului termic in sistemele de incalzire prin pardoseala in sistemele mixte (conectat la coloana de radiatoare sau ventilo-convectori).
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material alamă, dimensiuni 347x218 mm.
Specificații tehnice
| Diametru nominal încălzire centrală | 1/2 inch (15) |
| Material | Alamă |
| Poziție conexiune primară | Altele |
| Diametru nominal racord primar | 3/4 inch (20) |
| Număr grupuri de încălzire prin pardoseală | 0 |
| Racord, grupuri de încălzire prin pardoseală | Eurocon |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Da |
| Cu termometru | Da |
| Cu suport de fixare pe perete | Da |
| Lățime | 218 mm |
| Înălțime | 347 mm |
Nu au fost găsite recenzii
