Uponor Distribuitor Plastic cu Debitmetre 3X3/4" Cai
Uponor Distribuitor Plastic cu Debitmetre 3X3/4" Cai
Distribuitoarele Uponor Vario cuprind o varietate de materiale de inalta calitate pentru a acoperi toate aplicatiile pentru incalzire si racire radiante. Conexiunile componentelor sincronizate permit conectarea facila la toate dimensiunile tevilor Uponor.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, material plastic, racord 3/4", dimensiuni 225x150 mm.
Specificații tehnice
| Diametru nominal încălzire centrală | 3/4 inci |
| Material | Plastic |
| Poziție conexiune primară | Stânga/dreapta |
| Număr grupuri de încălzire prin pardoseală | 3 |
| Diametru nominal racord primar | 3/4 inch (20) |
| Racord, grupuri de încălzire prin pardoseală | Eurocon |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Cu suport de fixare pe perete | Nu |
| Lățime | 150 mm |
| Înălțime | 225 mm |
Nu au fost găsite recenzii
