Rehau Rautherm Placa Tacker Rola 20-2 - 12MP
Rehau Rautherm Placa Tacker Rola 20-2 - 12MP
Sistem de pozare in varianta de constructie umeda pentru pardoseli.Potrivit pentru incalzire / racire.Pentru cladirile de locuinte si alte tipuri de cladiri cu sarcini utile de pana la 10 kN/mp, in functie de placa Tacker aleasa.Strat izolant de polistiren conform DIN EB 13163 pentru valori de izolatie termica si fonica.
Specificații tehnice
| Panou cu cleme | Nu |
| Placă Tacker | Da |
| Cu folie | Da |
| Grosime izolație | 20 mm |
| Grosime, inclusiv știfturi | 20 mm |
| Lățime | 1000 mm |
| Lungime | 12000 mm |
| Potrivit pentru diametrul țevii | {Min=14.0, Max=20.0} mm |
Nu au fost găsite recenzii
