Rehau Rautherm Placa cu Nuturi Varionova 30-2 - 11.2MP
Rehau Rautherm Placa cu Nuturi Varionova 30-2 - 11.2MP
Placa REHAU cu nuturi Varionova, pentru incalzire in pardoseala este formata in partea inferioara din polistiren expandat, verificata din punct de vedere al calitatii, si in partea superioara din folie acoperitoare termoformata, din polistirol.
Specificații tehnice
| Panou cu cleme | Da |
| Placă Tacker | Nu |
| Cu folie | Da |
| Grosime izolație | 30 mm |
| Grosime, inclusiv știfturi | 50 mm |
| Lățime | 800 mm |
| Lungime | 1400 mm |
| Potrivit pentru diametrul țevii | {Min=16.0, Max=17.0} mm |
Nu au fost găsite recenzii
