Rehau Rautherm Placa cu Nuturi Vario Basic 30 - 6MP
Rehau Rautherm Placa cu Nuturi Vario Basic 30 - 6MP
Placa cu nuturi BASIC de la REHAU este fabricata din spuma de polistiren de calitate controlata si indeplineste cerintele normativului EN 13163. Folia de polistiren laminata pe partea superioara, asigura etansarea impotriva apei de preparare a sapei si impotriva umiditatii, in conformitate cu DIN 18560 si EN 1264,material placa de baza : EPS,material folie acoperitoare : folie PS.
Specificații tehnice
| Panou cu cleme | Da |
| Placă Tacker | Nu |
| Cu folie | Da |
| Grosime izolație | 30 mm |
| Grosime, inclusiv știfturi | 50 mm |
| Lățime | 500 mm |
| Lungime | 1000 mm |
| Potrivit pentru diametrul țevii | {Min=16.0, Max=16.0} mm |
Nu au fost găsite recenzii
