Rehau Rautherm Distribuitor Inox cu Debitmetre Hkv-D 9 Cai
Rehau Rautherm Distribuitor Inox cu Debitmetre Hkv-D 9 Cai
Distribuitor - colector pentru încălzire în pardoseală, din oțel inoxidabil, cu debitmetre, REHAU HKV-D cu 9 circuite, cu racordul la conductele de alimentare cu filet exterior DN 1" și etanșare.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, material oțel inoxidabil, dimensiuni 345x570 mm.
Specificații tehnice
| Material | Oțel inoxidabil |
| Poziție conexiune primară | Stânga/dreapta |
| Diametru nominal racord primar | 3/4 inch (20) |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Cu suport de fixare pe perete | Da |
| Lățime | 570 mm |
| Înălțime | 345 mm |
Nu au fost găsite recenzii
