Rehau Rautherm Distribuitor Inox cu Debitmetre Hkv-D 10 Cai
Rehau Rautherm Distribuitor Inox cu Debitmetre Hkv-D 10 Cai
Rehau Rautherm Distribuitor încălzire HKV-D inox, 10 căi
- ca distribuitor-colector pentru racordarea circuitelor de încălzire-răcire, premontat pe console izolate fonic.
- retur cu ventile termostatice integrate, pentru închiderea circuitelor individuale de încălzire, respectiv de răcire, capace albastre pentru acționare, ventile pentru instalarea servomotoarelor REHAU MINI.
- premontat pe console izolate fonic, conform DIN 4109, pentru instalarea în dulapul REHAU sau direct pe perete.
- aerisitor manual.
- robinet rotativ pentru umplere și golire.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, material oțel, dimensiuni 345x620 mm.
Specificații tehnice
| Material | Oțel |
| Poziție conexiune primară | Stânga/dreapta |
| Diametru nominal racord primar | 1 inch (25) |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Cu suport de fixare pe perete | Da |
| Lățime | 620 mm |
| Înălțime | 345 mm |
Nu au fost găsite recenzii
