Rehau Rautherm Distribuitor Asamblat Hkv-D AG 4 Cai
Rehau Rautherm Distribuitor Asamblat Hkv-D AG 4 Cai
Distribuitor - colector pentru incalzire in pardoseala, din otel inoxidabil, cu debitmetre, REHAU HKV-D AG cu 4 circuite, cu racordul la conductele de alimentare cu filet exterior DN 1" si etansare.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, material oțel, dimensiuni 326x357 mm.
Specificații tehnice
| Diametru nominal încălzire centrală | 1 inch |
| Material | Oțel |
| Poziție conexiune primară | Stânga/dreapta |
| Diametru nominal racord primar | 3/4 inch (20) |
| Număr grupuri de încălzire prin pardoseală | 4 |
| Racord, grupuri de încălzire prin pardoseală | Eurocon |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Cu suport de fixare pe perete | Da |
| Lățime | 357 mm |
| Înălțime | 326 mm |
Nu au fost găsite recenzii
