Rbm Placa cu Nuturi Kilma-Bull 25-45 - 13.44MP
Rbm Placa cu Nuturi Kilma-Bull 25-45 - 13.44MP
Panou din polistiren expandat (EPS) sinterizat, cu celule inchise si denumit RBM EPS Nero.
Specificații tehnice
| Panou cu cleme | Da |
| Placă Tacker | Nu |
| Cu folie | Da |
| Grosime izolație | 25 mm |
| Grosime, inclusiv știfturi | 45 mm |
| Lățime | 800 mm |
| Lungime | 1200 mm |
| Potrivit pentru diametrul țevii | {Min=16.0, Max=20.0} mm |
Nu au fost găsite recenzii
