Purmo Termostat Tempco Touch 230V
Purmo Termostat Tempco Touch 230V
- Alimentare: 230 V AC
- Tip montaj: încastrat, cutie perete 60 mm
- Senzori: aer / pardoseală (NTC), cu posibilitate de utilizare simultană
- Moduri: încălzire, răcire
- Display: touchscreen color TFT
- Algoritm de reglare: control PI
- Programare: săptămânală (3 intervale), mod „Holiday”, NSB
- Aplicabilitate: sisteme multi-zonă, max. 12 termostate (6/zonă)
- Acuratețe temperatură: ±0,1°C
- Utilizare: instalații radiante, distribuitoare, HVAC rezidențial & comercial
Caracteristici principale: racord 3/4 fire, dimensiuni 130x75 mm.
Specificații tehnice
| Tip de reglare pornit/oprit | Da |
| Tip sursă de alimentare | 230 V |
| Racord | 3/4 fire |
| Potrivit pentru încălzire | Da |
| Potrivit pentru răcire | Da |
| Cu afișaj | Da |
| Tip ceas | Ceas pe ani |
| Model de ceas | Digital |
| Funcționare | Ecran tactil |
| Lățime | 75 mm |
| Adâncime | 20 mm |
| Înălțime | 130 mm |
Nu au fost găsite recenzii
