Purmo Noppjet ND 20 MM - 7.5MP
Purmo Noppjet ND 20 MM - 7.5MP
Placa Purmo cu nuturi permite fixarea conductelor sistemului de incalzire prin pardoseala de catre o singura persoana, asigurand totodata pozitia corecta a conductelor in structura de sub sapa. Instalarea mai usoara inseamna costuri mai mici si executie mai rapida a sistemului de incalzire prin pardoseala.
Caracteristici
- -placa termoizolanta cu nuturi din polistiren EPS 200 laminata cu film din PE
- -distanta intre conducte - multiplu de 50 mm
- -pentru conducte de 16 si 17 mm
Date tehnice
- -grosime nominala termoizolanta – 20 mm
- -grosime totala – 44 mm
- -conductivitate termica – 0,035 W/m*K
- -sarcina max – 7500 kg / mp
- -dimensiune placa 1000 x 500 mm
- -dimensiune bax: 1040x640x540 mm
- -Ambalare: 1 bax = 7.5 mp
Caracteristici principale: diametru 20 mm.
Specificații tehnice
| Panou cu cleme | Da |
| Placă Tacker | Nu |
| Cu folie | Nu |
| Grosime izolație | 20 mm |
| Grosime, inclusiv știfturi | 44 mm |
| Lățime | 500 mm |
| Lungime | 1000 mm |
| Potrivit pentru diametrul țevii | {Min=16.0, Max=17.0} mm |
Nu au fost găsite recenzii
