Purmo Distribuitor cu Debitmetru Premium Line 1" 10 Cai
Purmo Distribuitor cu Debitmetru Premium Line 1" 10 Cai
Purmo PREMIUM - distribuitor / colector din inox cu debitmetre si robineti termostatati pentru sistemele de incalzire si racire prin suprafete radiante.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, material oțel inoxidabil, dimensiuni 603x361 mm.
Specificații tehnice
| Material | Oțel inoxidabil |
| Diametru nominal încălzire centrală | 1 inch |
| Poziție conexiune primară | Drept |
| Diametru nominal racord primar | 3/4 inch (20) |
| Număr grupuri de încălzire prin pardoseală | 10 |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Cu suport de fixare pe perete | Da |
| Lățime | 361 mm |
| Înălțime | 603 mm |
Nu au fost găsite recenzii
