Oventrop Distribuitor Inox cu Debitmetru 1" 7 Cai
Oventrop Distribuitor Inox cu Debitmetru 1" 7 Cai
OVENTROP-Distribuitor din inox „Multidis SF“ pentru sistemele de incalzire si racire prin pardoseala, cu miezuri de ventil ce pot fi adaptate pentru actionare termostatica M 30 x 1,5 si debitmetre si ventile de reglare integrate, 0-5 l/min., preasamblat.
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, material oțel inoxidabil, dimensiuni 320x418 mm.
Specificații tehnice
| Material | Oțel inoxidabil |
| Diametru nominal încălzire centrală | 1 inch |
| Racord, grupuri de încălzire prin pardoseală | Eurocon |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Cu suport de fixare pe perete | Da |
| Lățime | 418 mm |
| Înălțime | 320 mm |
Nu au fost găsite recenzii
