Coldex Sursa Neintreruptibila Ups 500W/12V
Coldex Sursa Neintreruptibila Ups 500W/12V
Sursele neintreruptibile (UPS-uri) sunt utilizate pentru alimentarea in siguranta a unor consumatori care necesita stabilitate si parametrii constanti ai energiei electrice.In general UPS-urile asigura o autonomie de functionare la caderea tensiunii de cca. 5-10 minute, cele de putere mica si peste 30 minute cele de putere mare.
Caracteristici principale: dimensiuni 140x320 mm.
Specificații tehnice
| Tensiune de intrare | 270.0 V |
| Frecvență primară | {Min=45.0, Max=65.0} Hz |
| Tensiune de ieșire | 220.0 V |
| Frecvență secundară | {Min=50.0, Max=50.0} Hz |
| Putere efectivă de ieșire | 500 W |
| Înălțime | 140 mm |
| Lățime | 320 mm |
| Adâncime | 210 mm |
| Greutate | 8.1 kg |
Nu au fost găsite recenzii
