Bosch Cazan Electric Trifazat Tronic Heat 3500 24KW
Bosch Cazan Electric Trifazat Tronic Heat 3500 24KW
Bosch Tronic 3500 face parte din noua generatie de centrale electrice pentru incalzire. Aceasta poate fi utilizata ca sursa principala de caldura sau sursa secundara, iar cu ajutorul unui boiler extern este garantat confortul prepararii apei calde menajere.
Centrala are design si interfata moderne: rame curbate si display LED, intuitiv. Centrala reprezinta o solutie compacta pentru case si apartamente si beneficiaza de eficienta ridicata: 97.5 % (clasa de eficienta energetica D).
Bosch Tronic este prevazuta cu o serie de caracteristici ce vor aduce doar beneficii in utilizare: auto-diagnoza: echipamentul are integrat un sistem de auto-diagnoza prin care sunt inregistrate posibilele defectiuni; sistem anti-inghet si sistem de protectie in caz de supra-incalzire (limitator de temperatura); pompa inteligenta de inalta eficienta energetica cu turatie variabila (ErP).
Caracteristici principale: putere 24000 W, dimensiuni 712x416 mm.
Specificații tehnice
| Model | Suspendat |
| Putere | 24.0 kW |
| Frecvență | 50 Hz |
| Model trifazat | Da |
| Volumul de apă al rezervorului de expansiune | 7 l |
| Racord de alimentare/retur | 3/4 inci |
| Temperatură de control max. | 85 °C |
| Cu pompă de circulație | Da |
| Cu manometru | Da |
| Cu termometru | Da |
| Cu supapă de preaplin de siguranță | Da |
| Înălțime | 712 mm |
| Lățime | 416 mm |
| Adâncime | 193 mm |
| Grad de protecție (IP) | IP40 |
Nu au fost găsite recenzii
