Uniline Cazan Otel Biomasa Nelemnoasa S-23 B - 23KW
Uniline Cazan Otel Biomasa Nelemnoasa S-23 B - 23KW
Cazanele UNILINE ‘S’ au fost realizate pentru sisteme de incalzire cu apa calda. Sunt potrivite pentru asigurarea incalzirii prin sistem gravitational sau prin pompare la case, sere, ateliere, hale de lucru.
Caracteristici principale: putere 23000 W, dimensiuni 1060x460 mm.
Specificații tehnice
| Material rezervor cazan | Oțel |
| Potrivit pentru lemne de foc | Nu |
| Putere nominală | 23.0 kW |
| Șemineu căptușit cu ceramică | Nu |
| Lungime max. lemne de foc | 350 mm |
| Tensiune de conectare | 230.0 V |
| Sistem de ieșire a presiunii max. de lucru | 2 bar |
| Sistem de ieșire a temperaturii max. de lucru | 90 °C |
| Dimensiune racord evacuare gaze arse | 130 mm |
| Temperatura max. a gazelor de ardere | 287 °C |
| Cu termometru | Da |
| Manometru încorporat | Da |
| Cu dispozitiv de limitare a curentului de aer | Nu |
| Înălțime | 1060 mm |
| Lățime | 460 mm |
Nu au fost găsite recenzii
