Thermostahl Cazan Otel Ecowood Standard 50 - 50KW
Thermostahl Cazan Otel Ecowood Standard 50 - 50KW
THERMOSTAHL ECOWOOD STANDARD - Cazan cu funcţionare pe combustibil solid
- Camera de ardere mare, oferă volum mare pentru încărcarea lemnelor;
- Trei drumuri de fum pentru eficiență ridicată la dimensiuni reduse;
- Construcție robustă;
- Schimbător de căldură cu țevi;
- Adaptare facilă de arzător pellet;
- Funcționare economică;
- Reglare ardere cu termoregulator (termostat cu lanț);
- Serpentină de protecție demontabilă (opțional).
Caracteristici principale: putere 50000 W, dimensiuni 1310x660 mm.
Specificații tehnice
| Potrivit pentru lemne de foc | Da |
| Putere nominală | 50.0 kW |
| Dimensiune racord evacuare gaze arse | 180 mm |
| Cu termometru | Da |
| Înălțime | 1310 mm |
| Lățime | 660 mm |
| Adâncime | 1035 mm |
| Greutate | 355 kg |
Nu au fost găsite recenzii
