Uniline pro resist Boiler Termoelectric Dreapta 150L 1.5KW D=560mm
Uniline pro resist Boiler Termoelectric Dreapta 150L 1.5KW D=560mm
Caracteristici principale: putere 5000 W, diametru 560 mm.
Specificații tehnice
| Material rezervor cazan | Oțel |
| Protecție de suprafață rezervor | Emailat |
| Volum | 150 l |
| Poziționare verticală | Da |
| Presiune de lucru primară max. | 10 bar |
| Presiune de lucru secundară max. | 15 bar |
| Cu manometru | Da |
| Cu termometru | Da |
| Diametru | 560 mm |
Nu au fost găsite recenzii
