Uniline pro resist Boiler cu 1 Serpentina 200L
Uniline pro resist Boiler cu 1 Serpentina 200L
Uniline Pro Resist Boiler cu o serpentină
- Carcasa exterioară din PVC și capace ABS de înaltă rezistență.
- Rezervor de stocare a apei din oțel laminat la rece cu strat dublu de email (sticlă) (160 l până la 2000 l).
- Izolația termică asigură pierderi minime de căldură, menținând temperatura apei calde.
- Izolație termică din poliuretan ecologic expandat pentru tipurile cu capacitate de până la 500 l.
- Disponibil ca rezervoare tampon (fără schimbător de căldură).
- Un element de încălzire poate fi utilizat ca sursă de rezervă opțională.
Caracteristici principale: material plastic, diametru 600 mm.
Specificații tehnice
| Material rezervor cazan | Oțel |
| Material carcasă | Plastic |
| Protecție de suprafață rezervor | Emailat |
| Volum | 200 l |
| Poziționare verticală | Da |
| Presiune de lucru primară max. | 10 bar |
| Presiune de lucru secundară max. | 6 bar |
| Anod de protecție | Da |
| Diametru | 600 mm |
| Diametru nominal racord apă rece de la robinet | 1 inch (25) |
| Diametru nominal racord apă caldă de la robinet | 1 inch (25) |
Nu au fost găsite recenzii
