Ferroli Boiler Termoelectric Power Termo 150V - 150L
Ferroli Boiler Termoelectric Power Termo 150V - 150L
Ferroli Boiler Termoelectric Power Termo 150V - 150L — boiler/puffer de calitate pentru instalații termice și sanitare.
Caracteristici principale: diametru 438 mm.
Specificații tehnice
| Volumu rezervor | 150 l |
| Putere nominală | 1.5 kW |
| Poziționare verticală | Da |
| Cu termometru | Da |
| Anod de protecție | Da |
| Înălțime | 1269 mm |
| Diametru | 438 mm |
| Clasă de eficiență energetică | C |
Nu au fost găsite recenzii
