Bosch TR2000T 10 B Boiler Electric 10L - Montaj Deasupra Chiuvetei
Bosch TR2000T 10 B Boiler Electric 10L - Montaj Deasupra Chiuvetei
Boilerele Tronic 2000 T sunt disponibile cu o capacitate de 10 litri si 15 litri, avand 2 versiuni de montare: deasupra chiuvetei (B) si sub chiuveta (T).
Datorita izolatiei de inalta calitate, pierderile de caldura sunt reduse la minim.
Combinatia intre gradul inalt de calitate si tehnologia fiabila Bosch reprezinta formula castigatoare si solutia ideala pentru locuinta dumneavoastra.
Caracteristici principale: dimensiuni 406x372 mm.
Specificații tehnice
| Model | Suspendat |
| Putere | 1500.0 kW |
| Frecvență | 50 Hz |
| Model trifazat | Nu |
| Volumul de apă al rezervorului de expansiune | 10 l |
| Racord de alimentare/retur | 1/2 inci |
| Temperatură de control max. | 70 °C |
| Înălțime | 406 mm |
| Lățime | 372 mm |
| Adâncime | 257 mm |
| Grad de protecție (IP) | IPX4 |
Nu au fost găsite recenzii
