Austria email WP Sol 350 Boiler cu 2 Serpentine cu Manta Prot. - 350L
Austria email WP Sol 350 Boiler cu 2 Serpentine cu Manta Prot. - 350L
Aceasta noua generatie de rezervoare fixe, produse de catre HAVELTHERM a fost dezvoltata in conformitate cu cerintele actuale ale pietei.
Pentru ca sortimentul existent de rezervoare cu incalzire indirecta, pentru prepararea centrala a apei calde sa fie dezvoltat si completat cu o varianta optima in raportul pret-calitate.
Rezervorul HAVELTHERM poate fi combinat cu toate tipurile de cazane de incalzire, precum si cu instalatii pentru obtinerea de energie alternativa. Accesoriile diverse permit adaptarea instalatiei pentru apa calda, prin completari individuale, in mod optim la cerintele clientilor .
Caracteristici principale: material oțel, diametru 670 mm.
Specificații tehnice
| Material rezervor cazan | Oțel |
| Material carcasă | Oțel |
| Protecție de suprafață rezervor | Emailat |
| Volum | 350 l |
| Poziționare verticală | Da |
| Presiune de lucru primară max. | 10 bar |
| Presiune de lucru secundară max. | 10 bar |
| Cu supapă de reducere a presiunii | Da |
| Cu manometru | Nu |
| Cu termometru | Da |
| Anod de protecție | Da |
| Diametru | 670 mm |
| Diametru nominal racord apă rece de la robinet | 1 inch (25) |
| Diametru nominal racord apă caldă de la robinet | 1 inch (25) |
Nu au fost găsite recenzii
