Austria email VE 80 Boiler Electric 80L
Austria email VE 80 Boiler Electric 80L
Design modern.
Emailare de inalta performanta, cea mai buna calitate pentru o protectie optima impotriva coroziunii.
Reducerea semnificativa a riscului de calcar datorita incalzitorului ceramic uscat patentat; potrivit pentru toate tipurile de apa potabila.
Izolatie din spuma PU de inalta densitate pentru economii maxime de energie.
intretinere usoara - nu este nevoie sa goliti rezervorul la inlocuirea elementelor de incalzire.
Buton de control al temperaturii pentru temperatura optima a apei calde (reglabil de la 4 la 65 grade C).
Clasa de protectie IP 24.
Potrivit si pentru apa agresiva.
Constructie rezistenta la presiune pentru alimentarea mai multor robinete.
Presiune de lucru 8 bar.
Caracteristici principale: diametru 451 mm.
Specificații tehnice
| Volumu rezervor | 80 l |
| Putere nominală | 1.5 kW |
| Poziționare verticală | Da |
| Cu termometru | Da |
| Anod de protecție | Da |
| Înălțime | 860 mm |
| Diametru | 451 mm |
| Clasă de eficiență energetică | C |
Nu au fost găsite recenzii
