Wilo Pompa de Circulatie Top-Z 40/7 1F PN6/10
Wilo Pompa de Circulatie Top-Z 40/7 1F PN6/10
Această pompă de circulație este adecvată numai pentru apă potabilă.
Utilizabil pentru sisteme de recirculare a apei potabile în industrie şi pentru instalaţii ce deservesc clădirile.
Pompă de circulație cu rotorul electric imersat, cu racord filetat sau cu flanșă, cu trepte de turație selectabile pentru adaptarea puterii.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material bronz, racord Flanșă, diametru DN 40 mm.
Specificații tehnice
| Material carcasă | Bronz |
| Material carcasă pompă | Bronz |
| Debitul nominal | 12.0 m³/h |
| Inaltime de refulare la debit nominal | 35.0 kPa |
| Diametru nominal | DN 40 |
| Racord | Flanșă |
| Clasa de compresie a articolelor | PN 10 |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Clasa de compresie a flanșei | PN 10 |
| Tensiune de conectare | 1 x 230 V |
| Tensiune nominală | 230.0 V |
| Număr faze | 1 |
| Frecvență | 50 Hz |
| Puterea de intrare a motorului (P1) pe motor | 0.34 kW |
| Dimensiune racord carcasă pompă | DN 40 |
Nu au fost găsite recenzii
