Reflex Vas de Expansiune Sanitar Refix DC 25/10
Reflex Vas de Expansiune Sanitar Refix DC 25/10
- Acoperire exterioara durabila, din rasina epoxidica
- Diafragma neinlocuibila, conform DIN EN 13831
- Partile aflate in contact cu apa sunt protejate la coroziune
- Vasele stau vertical, pe 3 picioare din profile de otel de laDC 50 in sus
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, racord Filet exterior metric, diametru 289 mm.
Specificații tehnice
| Potrivit pentru încălzire centrală | Da |
| Potrivit pentru răcire | Da |
| Potrivit pentru apă potabilă | Da |
| Volum | 25 l |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Diametru nominal racord de expansiune | 1 inch (25) |
| Diametru exterior țeavă, racord de expansiune | 33.7 mm |
| Racord | Filet exterior metric |
| Culoare | Albastru |
| Diametru | 289 mm |
| Înălțime | 510 mm |
Nu au fost găsite recenzii
