Honeywell resideo Honeywell Termostat de Camera Y87RF
Honeywell resideo Honeywell Termostat de Camera Y87RF
Termostatul de ambient Honeywell Y87RF ROUND, controleaza continuu si regleaza sistemului de incalzire centrala la necesarul de caldura dorit. Datorita controlului foarte precis al temperaturii economiseste energiea consumata.
Acesta trebuie montat intr-un punct in care exista circulatie de aer la temperatura medie, pe un perete interior la circa 1,5 metri deasupra solului. Acest termostat poate fi folosit pentru a controla centrala termica, sistemul de incalzire in pardoseala, o pompa de caldura, un actuator termic, o vana locala sau un incalzitor electric cu un releu de comanda (<5A).
Caracteristici principale: racord Fără fir, dimensiuni 87x33 mm.
Specificații tehnice
| Tip de reglare pornit/oprit | Da |
| Tip sursă de alimentare | Zero/Lipsa |
| Racord | Fără fir |
| Potrivit pentru încălzire | Da |
| Potrivit pentru răcire | Nu |
| Cu afișaj | Da |
| Tip ceas | Altele |
| Model de ceas | Digital |
| Funcționare | Întoarcere |
| Lățime | 33 mm |
| Adâncime | 37 mm |
| Înălțime | 87 mm |
Nu au fost găsite recenzii
