Heimeier Servomotor Emo T NC 230V - 1M
Heimeier Servomotor Emo T NC 230V - 1M
Servomotor EMO T NC normal inchis - pentru sistemele de incalzire sau racire cu reglaj modulant.
Caracteristici principale: diametru 57 mm.
Specificații tehnice
| Model | Altele |
| Racord la supapă de oprire | M30 x 1,5 |
| Tensiune de alimentare | 230 V c.a. |
| Mai întâi deschis | Nu |
| Lungime cablu | 1.0 m |
| Culoare | Alb |
| Temperatură ambientală | {Min=5.0, Max=50.0} °C |
| Putere nominală | 2.5 VA |
| Diametru | 57 mm |
Nu au fost găsite recenzii
