Flamco Flofix Vas de Expansiune Sanitar 35/10
Flamco Flofix Vas de Expansiune Sanitar 35/10
- Umplere cu azot pentru o reținere mai lungă a presiunii.
- Filetul conexiunii sistemului este neacoperit, asigurând o conexiune fără probleme.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, diametru 390 mm.
Specificații tehnice
| Potrivit pentru încălzire centrală | Da |
| Potrivit pentru răcire | Da |
| Potrivit pentru apă potabilă | Da |
| Volum | 35 l |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Diametru nominal racord de expansiune | 3/4 inch (20) |
| Culoare | Alb |
| Diametru | 390 mm |
| Înălțime | 482 mm |
Nu au fost găsite recenzii
