Ferro Dist.as.inox cu Ventile 4 Cai cu Racord 16X2
Ferro Dist.as.inox cu Ventile 4 Cai cu Racord 16X2
Distribuitor/colectorii sunt elementele de baza ale sistemului de incalzire centrala.
Ele pot fi folosite pentru sisteme cu radiatoare, pentru incalzire in pardoseala sau mixte.
Permit un control facil al instalatiei si al sistemului de incalzire.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material oțel inoxidabil, dimensiuni 210x285 mm.
Specificații tehnice
| Material | Oțel inoxidabil |
| Diametru nominal încălzire centrală | 1 inch |
| Poziție conexiune primară | Stânga/dreapta |
| Diametru nominal racord primar | 1 inch (25) |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Lățime | 285 mm |
| Înălțime | 210 mm |
Nu au fost găsite recenzii
