Ferro Dist.as.inox cu Ventile 12 Cai Eurocon
Ferro Dist.as.inox cu Ventile 12 Cai Eurocon
Distribuitor/colectorii sunt elementele de baza ale sistemului de incalzire centrala.
Ele pot fi folosite pentru sisteme cu radiatoare, pentru incalzire in pardoseala sau mixte.
Permit un control facil al instalatiei si al sistemului de incalzire.
Caracteristici principale: presiune max 10 bar, material oțel inoxidabil, dimensiuni 210x685 mm.
Specificații tehnice
| Diametru nominal încălzire centrală | 1 inch |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Poziție conexiune primară | Stânga/dreapta |
| Diametru nominal racord primar | 1 inch (25) |
| Presiune de lucru max. | 10 bar |
| Extensibil | Nu |
| Cu pompă de circulație | Nu |
| Cu termometru | Nu |
| Cu suport de fixare pe perete | Nu |
| Lățime | 685 mm |
| Înălțime | 210 mm |
Nu au fost găsite recenzii
