Austria email AE Wpps 500 Puffer Incalzire/racire 500L Cl.en.b
Austria email AE Wpps 500 Puffer Incalzire/racire 500L Cl.en.b
Rezervor tampon confectionat din tabla de otel St 37-2.;
Izolație termica din PU de 50 mm cu economie de energie (injectata direct in carcasa);
Manta exterioara din tabla de otel protejata anticoroziv prin vopsire in camp electrostatic;
Gura de vizitare cu flansa oarba Ø 180 mm (cu posibilitate de montare a unui schimbator de caldura din teava de cupru sau a unei rezistente electrice de incalzire);
Racord filetat (FI) Ø 1 1/2" pentru montarea unei rezistente electrice de incalzire tip SH cu filet exterior (FE);
Canal pentru montarea senzorilor de temperatura (pozitia senzorilor de temperatura se poate modifica dupa dorinta).
Caracteristici principale: presiune max 6 bar, diametru 750 mm.
Specificații tehnice
| Potrivit pentru încălzire centrală | Da |
| Metodă de montare | Ședere pe podea |
| Material rezervor | Oțel |
| Volum | 500 l |
| Înălțime | 1830 mm |
| Diametru | 750 mm |
| Presiune de lucru max. | 6 bar |
| Temperatură max. | 95 °C |
| Dimensiune racord 1 | 1 inch |
| Dimensiune racord 2 | 1 inch |
Nu au fost găsite recenzii
